Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

REZEVOVANÉ Maďarsko - Bódvaszilas, 4-izbový rodinný dom v obci s kompletnou infraštruktúrou

Interné ID: ZVB8
Ulica: nezadaná
Obec: Bódvaszilas
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
89 000 €

Popis nehnuteľnosti

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 2 podlažný rodinný dom 13 km od obce Turňa nad Bodvou alebo 45 minút z Košíc v maďarskej obci BÓDVASZILAS - hraničný prechod Hosťovce. Dom sa nachádza v tichej ulici. Na ulici a blízkom okolí bývajú slušní susedia
Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti, a preto nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko za prácou. Pomôžeme Vám pri vybavení LAKCIM ( pobytovej) karty.
Rozloha pozemku: 940m²
Zastavaná plocha budovy: 240m²
Inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina 380W, studňa
Obec. BÓDVASZILAS
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén

Dispozičné riešenie :
Na dolnom podlaží sa nachádza veľká obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza, WC, veľká chodba, úložný priestor pod schodmi a technická miestnosť, cez ktorú sa dá dostať do vonkajšej prístavby. Na 2.poschodí sú 3 izby. Jedna z nich je s balkónom, z ktorého je pekný výhľad na okolie. Na podlaží sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa. Dom bol postavený v roku 1989 z kvádrov a bol rekonštruovaný za posledných 5 rokov postupne. Má novú hydroizoláciu, vodoinštaláciu a nové ústredné kúrenie - nový plynový kotol a radiátory. V celom dome sú plastové okná, drevené parkety a dlažba, steny - stierky. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete (voda - aj vŕtaná studňa, elektrika, plyn aj kanalizácia). Na pozemku sa nachádza množstvo ovocných stromov - slivky, jabloň, okrasné rastliny/dreviny/, kvety, priestor na parkovanie pre 2 autá.
Milovníci úložných priestorov ocenia zachovalú drevenú stodolu a menšiu stavbu prispôsobená na chov zvierat, ale môže slúžiť aj ako sklad.
Obec má dobrú občiansku vybavenosť - rôzne obchody, poštu, lekáreň, ZŠ, MŠ, čerpaciu stanicu. V okolí sú krásne turistické a cyklistické trasy.
V blízkosti sa nachádza Rákócziho jaskyňa pri obci Bódvarákó, kostol sv. Ondreja z 12.storočia – špeciálna dvojitá svätyňa v obci Tornaszentandras a iné miesta, atraktívne na turistiku a relax v každom ročnom období.
Cena je vrátane kompletných právnych služieb spojený s prevodom nehnuteľnosti, ktorý zabezpečujeme advokátskou kanceláriou.
Pomôžeme Vám aj pri vybavení LAKCIM ( pobytovej) karty pre plynulejší prechod cez štátnu hranicu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
240 m2
Úžitková plocha:
240 m2
Plocha pozemku:
940 m2
Zastavaná plocha:
240 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape