Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

REZERVOVANÉ 3-izbový retro byt na Jazere

Ulica: Jenisejská
Obec: Košice-Nad jazerom
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
118 000 €

Popis nehnuteľnosti

Prestížny kúsok minulosti! Ponúkame vám klenot medzi bytmi na košickom sídlisku Nad jazerom. Tento 3-izbový retro byt v pôvodnom stave vás vráti do éry, keď vládol pop-art a vinilky boli kráľom hudby.

Pri vstupe vás okrem priestannej chodby a veľkorysého šatníka (ktorý nás ako ženy očaril už len preto, lebo vstavané skrine nebudú v tomto byte potrebné) privíta vôňa nostalgie a farby, ktoré dýchajú históriou. Štýl nie je len módou, je to naším spôsobom života! Nechajte sa zlákať jedinečnými prvkami, ktoré len tento byt môže ponúknuť – farebné dlaždice, výrazná valčeková maľovka a nezabudnuteľná atmosféra. Výhľad na jazero je ako živá maľba, ktorá sa mení s každým ročným obdobím. Ak hľadáte niečo viac ako len obyčajný byt, pridajte sa k nám na časovú cestu. Tu nie je len domov, je to umelecký zážitok!

Tento byt je ako plátno pre vašu kreativitu! Možnosti prerobenia sú takmer nekonečné. Môžete ponechať pôvodné prvky a zároveň ich doplniť modernými dotykmi. Napríklad, farebné dlaždice a tapety môžu slúžiť ako základ pre vytvorenie jedinečnej kombinácie súčasného dizajnu. Prečo by ste napríklad nevytvorili obývaciu izbu, kde by sa stretávala kreatívna energia minulosti s pohodlným moderným nábytkom?

Ak ste fanúšikmi minimalizmu, môžete zachovať výrazné prvky bytu a zároveň ich zosúladiť s neutrálnejšími farbami a modernými materiálmi. Dajte priestoru nový život s kombináciou vintage a moderných prvkov, ktoré vytvoria jedinečnú atmosféru.

A ak máte v srdci obdiv k histórii, môžete sa pokúsiť o čo najvernejšiu obnovu pôvodného štýlu bytu. Oživte každý detail a vytvorte autentický pocit, akoby čas sa zastavil práve tu.

Tešime sa na obhliadky :).

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
70 m2
Úžitková plocha:
70 m2
Poschodie:
4
Loggia:
áno
Počet izieb:
3

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Zuzana Veress Burak, Msc.

Mgr. Zuzana Veress Burak, Msc.

Konateľka, realitná maklerka a hypotekárna špecialistka

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti