Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

1,5 - izbový, tehlový byt na Severe

Ulica: Neuvedená
Obec: Košice-Sever
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt

Popis nehnuteľnosti

FÉNIX reality Vám ponúka 1,5 izbový byt v tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite MČ Košice I., Košice Sever. Vďaka polohe, v ktorej sa nachádza - blízkosť centra a občianska vybavenosť - je v danej lokalite stále dopyt po nehnuteľnostiach.

Vstup k obytnému domu je cez vstupnú bránu a bytový dom sa nachádza v uzatvorenom dvore, čo zaručuje bezproblémové parkovanie.

Byt má celkovú úžitkovú výmeru 64 m2 (podlahová plocha bytu 60,7 m2 + plocha pivnice). Vo vlastníctve je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom a v okolí obytného domu (priestor dvora).

Byt sa nachádza na 4.p./5.p. V obytnom dome nie je výťah. Byt má priestrannú zasklenenú loggiu, ktorú je možné všestranne využiť a môže slúžiť ako ďalšia obytná miestnosť, či pracovňa.
Byt je pôvodnom stave a pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom sú: kuchynská časť, predsieň, kúpeľňa, WC, špajza a pivnica na prízemí.
Byt je orientovaný na východ, má pekný výhľad do dvora, na zeleň - nikomu sa nepozeráte do okien. Byt je stredový, presvetlený, slnečný a teplý - príjemný v lete a aj v zime a spĺňa všetky požiadavky na trvalé bývanie či prenájom v prípade kúpy bytu na investíciu.
Vstup do obytného domu je riešený vstupom zo západnej strany cez vlastný dvor, vchod do dvora je uzavretý a prístupný z verejnej komunikácie. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
64 m2
Úžitková plocha:
64 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Dominika Hogelová

Ing. Dominika Hogelová

Konateľka, realitná maklérka a hypotekárna špecialistka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti