Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Hypotekárne poradenstvo – o čom to celé má byť?


S kúpou, výstavbou a rekonštrukciou nehnuteľnosti súvisí najmä jej financovanie a väčšie percento kupujúcich dnes financuje svoju kupovanú nehnuteľnosť alebo výstavbu domu formou hypotekárneho úveru.  Na trhu je viacero bánk poskytujúcich hypotekárne úvery, ale ako si vybrať tú najlepšiu? Niekedy sa nás klienti pýtajú, ktorá je najlepšia banka. Tu jednoznačná a...

S kúpou, výstavbou a rekonštrukciou nehnuteľnosti súvisí najmä jej financovanie a väčšie percento kupujúcich dnes financuje svoju kupovanú nehnuteľnosť alebo výstavbu domu formou hypotekárneho úveru

Na trhu je viacero bánk poskytujúcich hypotekárne úvery, ale ako si vybrať tú najlepšiu?

Niekedy sa nás klienti pýtajú, ktorá je najlepšia banka. Tu jednoznačná a všeobecná odpoveď neexistuje. Čo klient, to iná najlepšia financujúca banka, keďže každému klientovi osobitne vyhovuje niečo iné a každý osobitne vstupuje do hypotekárneho úveru za iných podmienok – či už rodinných, finančných, pracovných a mnoho ďalších.

K našej práci, pri hľadaní tých najlepších podmienok pre klienta pristupujeme zodpovedne, zohľadňujeme všetky potreby a možnosti klienta. 

Pri našich klientoch vzájomná spolupráca po načerpaní finančných prostriedkov a finálnom dotiahnutí obchodu nekončí

Po celý čas splácania hypotekárneho úveru som svojim klientom k dispozícii a s úverom pracujeme tak, aby bolo pre klienta splácanie vždy čo najvýhodnejšie, a to vzhľadom na momentálne trhové podmienky.  Práca s hypotekárnym úverom, spotrebným či stavebným úverom sa týka refinancovania úveru, konsolidácie (spájanie viacerých úverov do jedného, kedy vzniká menšia finančná zaťaženosť).

Nikdy neexistuje zlý produkt, existuje len zle nastavený produkt.